در حال بارگذاری ...
در سفر یک‌روزه مدیرکل هنرهای نمایشی انجام شد

دیدار با هنرمندان و پیشکسوتان تئاتر خراسان رضوی 

مدیرکل هنرهای نمایشی روز شنبه دوازدهم آذرماه در سفری یک‌روزه به مشهد مقدس همزمان با حضور در اختتامیه سی و دومین جشنواره استانی خراسان رضوی و افتتاحیه هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه تئاتر این استان تقدیر کرد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی به همراه اسرافیل فرج‌اللهی روز شنبه دوازدهم آذرماه با حضور در آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره استانی خراسان رضوی بر هم‌گرایی عناصر فعال تئاتر و حضور و مشارکت هنرمندان این عرصه در جشنواره‌های تئاتری تأکید کرد.

دیگر برنامه مدیرکل هنرهای نمایشی در این سفر یک‌روزه حضور در صحن قدس حرم مطهر علی بن موسی‌الرضا (ع) و شرکت در افتتاحیه بخش صحنه‌ای هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت بود. پس از برگزاری آیین افتتاحیه، کاظم نظری با حضور در دبیرخانه هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت با داوران، تعدادی از هنرمندان شرکت‌کننده و برگزارکنندگان این رویداد هنری دیدار و گفت‌وگو کرد و به آن‌ها خداقوت گفت.

این مدیر هنری همچنین با هدف تبادل‌نظر درباره برگزاری جشنواره تئاتر منطقه‌ای با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و خراسان شمالی به گفت‌وگو نشست.

دیدار و تجلیل از محمد تقی‌نژاد، مینو پروستان‌زاده و مهری شمس هنرمندان پیشکسوت و فعال عرصه تئاتر خراسان رضوی از دیگر برنامه‌های کاظم نظری و اسرافیل فرج‌اللهی در سفر به این استان به شمار می‌آید.

جواد روشندل معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی، اسرافیل فرج‌اللهی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور و حسن رونده، مدیر هماهنگی امور استان‌های مرکز هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی را همراهی کردند.
مطالب مرتبط

کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای تئاتر فجر مطرح کرد

محمد جهانپا: چالش بزرگ تئاتر ایران متن خوب و نویسندگی است
کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای تئاتر فجر مطرح کرد

محمد جهانپا: چالش بزرگ تئاتر ایران متن خوب و نویسندگی است

محمد جهانپا، کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر می‌‎گوید از نظراو چالش بزرگ تئاتر ایران متن خوب و نویسندگی است که باید بیشتر به آن رسیدگی شود.

|

گزارش آیین آغازین سی‌ودومین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی

نقش پُر رنگ شهرستان‌ها در جشنواره امسال
گزارش آیین آغازین سی‌ودومین جشنواره تئاتر استان خراسان رضوی

نقش پُر رنگ شهرستان‌ها در جشنواره امسال

محمد حسین‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در آیین آغازین سی‌ودومین جشنواره تئاتر این استان، تاکید کرد در این دوره از جشنواره تلاش شده است تا حضور و نقش هنرمندان شهرستان‌ها، پُر رنگ‌تر شود.

|

نظرات کاربران