در حال بارگذاری ...
در ادامه اجرای نمایش‌ها

«پایان پیش خدمت» روی صحنه پردیس تئاتر مستقل

نمایش پایان پیش خدمت به کارگردانی : محمد خوشخلق از دوشنبه برروی صحنه پردیس تئاتر مستقل خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خراسان رضوی، نمایش " پایان پیش خدمت " به کارگردانی : محمد خوشخلق از دوشنبه برروی صحنه سالن استاد انوشیروان ارجمند پردیس تئاتر مستقل خواهد رفت.

در پیرامون توضیح درباره این نمایش گفتنی ست که پایان پیش خدمت اقتباسی است از مجموعه نمایشنامه همه چیز در زمان نوشته دیوید ایوز.
گروه اجرایی در خوانشی متفاوت با توجه به شرایط و اقلیم موجود تالیفی مجزا از دیوید ایوز انجام میدهد.
در جهانی که آدمها به بُعد چهارم نزدیک میشوند،در اجرای این نمایش ما چالش زمان و مکان و اتفاق را برای مخاطب به صحنه میبریم؛ لذا در اپیزود اول ما در کافه ای چالش زمان را در یک کافه و بین افراد جداگانه نظاره گر هستیم و در اپیزود دوم آدمها را در دو بُعد مکانی میبینیم و چالش اتفاق را در زندگی تروتسکی در اپیزود سوم میبینیم. حلقه اتصال تمام نمایش پیش خدمت است که زمان، مکان و اتفاق و حتی بُعد چهارم را کنترل میکند. اما این تسخیر زمان و مکان و اتفاقات تا کجا ادامه دارد؟؟!!

بازیگران: 

محمد جهانپا، حسن نامجو، سارا کشمیرى، پریا هروى، محمدرضا علوى، پوریا علیدادى، محمود فلاحى، گلناز نصیرى، غرل نور ابادى و سیمین ضیائیان

عوامل این نمایش:
نویسنده: اقتباسى از نمایشنامه همه چیز در زمان نوشته دیوید آیوز
طراح و کارگردان: محمد خوش خلق
تهیه کننده: مرتضى بطحائى
مشاور متن و دراماتورژ: نصیر صفرى
دستیار کارگردان: عرفان سوزنى
منشى صحنه: آیلین شریعت 
طراح صحنه و لباس: محمد خوش خلق
طراح گریم: امیرحسین غفارى
طراح پوستر: مصطفى سادات
موسیقى:فرتاش زرگرباشى (آکاردئون)
عکاس: آریو فخیره
روابط عمومى: آتنا صالحیان

گفتنی ست نمایش " پایان پیش خدمت " از دوشنبه تا پایان شهریور ماه هرشب ساعت 20 برروی صحنه تماشاخانه استاد انوشیروان ارجمند پردیس تئاتر مستقل روی صحنه میرود.

 

 

 

 

 

 
مطالب مرتبط

سجاد جعفریان:

«مهمانسرا» فضایی میان دو دنیا
سجاد جعفریان:

«مهمانسرا» فضایی میان دو دنیا

کارگردان نمایش مهمانسرا با اشاره به اجرای این نمایش در مشهد گفت: داستان این نمایش در رابطه با فضایی میان این دنیا و دنیای دیگر است که خیلی راحت می‌توان آن را به شرایط دوسال گذشته تا کنون، که کرونا در ایران رقم زد مرتبط دانست.

|

نظرات کاربران