در حال بارگذاری ...
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی خبرداد:

مشهد مقدس میزبان اولین جشنواره کشوری تئاتر آنلاین

جشنواره کشوری تئاتر افراد دارای معلولیت در مرداد ماه سال جاری در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خراسان رضوی، مشهد مقدس میزبان اولین جشنواره کشوری تئاتر آنلاین خواهد بود. معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی در مورد زمان و چگونگی برگزاری جشنواره کشوری تئاتر افراددارای معلولیت آفتاب و زاگرس بیان کرد:جشنواره کشوری تئاتر افراد دارای معلولیت از تاریخ 13 الی 16 مرداد به صورت مجازی و اختتامیه جشنواره در تاریخ 16 مرداد ساعت 19 در محل تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

فیروزی افزود: هرکدام از استانهایی که در جشنواره شرکت به عمل می آورند می توانند یک نفر به عنوان کارشناس یا سرپرست معرفی نموده تا در محل بازبینی حاضر باشد. دبیر جشنواره تئاتر معلولین گفت: این جشنواره با موضوع آزاد در بخش های  کودک، خیابانی ، وصحنه ای، برگزار می شود.

کلیه مراحل داوری به صورت آنلاین پخش خواهد شد. لازم به ذکر است این جشنواره تئاتر  از سوی سازمان بهزیستی کشور توسط اداره کل بهزیستی خراسان رضوی،با همکاری شهرداری مشهد و معاونت هنری،سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

کارگردان جویندگان‌طلا:

داشتنِ زنجیره‌ای از نداشتن‌ها در مشهد
کارگردان جویندگان‌طلا:

داشتنِ زنجیره‌ای از نداشتن‌ها در مشهد

این نمایش در اواخر قرن 18 و اوایل قرن 19 اتفاق می افتد، زمانی که تب طلا در آمریکا باب شده بود و اصطلاحا به آن «تب الماس» می گفتند که در واقع نمادِ حرص و طمع آدم‌ها بود، و همه سعی داشتند از هم سبقت بگیرند و به بهای این سبقت کارهای غیر اخلاقی هم انجام می‌دادند

|

نظرات کاربران