در حال بارگذاری ...
رییس اداره هنرهای نمایشی خراسان رضوی خبر داد:

تعمیرات مجموعه تئاتر شهر مشهد به پایان رسید

محمد رضا باباخانی: پروژه تعمیرات مجموعه تئاتر شهر با صرف هزینه ۵۳ میلیونی به اتمام رسید که در شرایط اقتصادی اخیر اقدام ارزشمندی است.

به گزارش ایران تئاتر، رئیس اداره هنرهای نمایشی استان، اتمام تعمیرات مجموعه تئاتر شهر در شرایط اقتصادی اخیر اقدام ارزشمندی است.

محمد رضا باباخانی: پروژه تعمیرات مجموعه تئاتر شهر با صرف هزینه ۵۳ میلیونی  به اتمام رسید. 

رئیس اداره هنرهای نمایشی استان در گفتگو با تئاتری‌ها گفت: پس از احداث مجموعه تئاتر شهر در طی ۱۲سال با وجود نیاز مبرم به تعمیر و علیرغم وعده های فراوان  تا کنون اقدامی در این راستا انجام  نشده بود  و برای نخستین بار در مهر‌‌ماه سال جاری پروژه تعمیر مجموعه تئاتر شهر آغاز شد .
باباخانی افزود: نصب درب برای  دکور سالن اصلی ،رنگ آمیزی پشت صحنه سالن اصلی،تعویض سقف سِن و سالن انتظار بهار ،سایه بان ورودی و درب اضطراری سالن بهار،سیم کشی برق سالن اصلی از جمله اقداماتی است که در این‌پروژه انجام شد.

وی ادامه داد:با یاری خدا  پیگیری خواهیم کرد تا به زودی  بخش دیگری از تعمیرات مجموعه تئاتر شهر  را انجام دهیم.

باباخانی  اذعان داشت :از  دکتر مروارید مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمد رضا محمدی معاون هنری و سینمایی، خانم میرنجاتی معاون توسعه مدیریت و منابع، مجموعه همکاران در دفتر طرحهای عمرانی به منظور همراهی در این پروژه  کمال قدردانی را دارم.
مطالب مرتبط

تئاتر مشهد در سوگ حسین مقدم

جای او در صحنه نمایش و در قلب دوستان وفادارش خالی ماند
تئاتر مشهد در سوگ حسین مقدم

جای او در صحنه نمایش و در قلب دوستان وفادارش خالی ماند

مرحوم حسین مقدم معروف بود به مهربانی و محبوبیت و شهره بود به صمیمیت با جوان تر‌ها که او را «عمو حسین» صدا می‌کردند. در ادامه، گفتار‌هایی از رضا حسینی، هادی نوری و علیرضا سوزنچی سه پیشکسوت و هنرمند تئاتر مشهد را در سوگ شادروان حسین مقدم می‌خوانید.

|

قصه بامداد یک روز خاکستری

در شب های پایانی، با مخاطبان پرمهر مشهدی وداع میکند
قصه بامداد یک روز خاکستری

در شب های پایانی، با مخاطبان پرمهر مشهدی وداع میکند

قصه بامداد یک روز خاکستری، نمایشی در ژانر تراژیکمدی به مدت ۷۰ دقیقه که از تاریخ ۲۷تیرماه سال جاری در سالن لطفی پردیس تئاتر مستقل مشهد، به صحنه رفت.محسن رامندی و سامان شرفی کارگردانان این اثر نمایشی هستند؛ و محمد رضایی مقدم نویسنده ی نمایش بوده است. بازیگران قصه بامداد، سید ...

|

گزارشی از ارابه تاریکی

پردیس تئاتر مستقل مشهد میزبان «ارابه‌ی تاریکی» شد
گزارشی از ارابه تاریکی

پردیس تئاتر مستقل مشهد میزبان «ارابه‌ی تاریکی» شد

پرفورمنس ارابه تاریکی به کارگردانی احسان فورجانی و تهیه کنندگی پیمان تیموری، نمایشی که بعد از انتظاری طولانی، برای هنرمندان و هنردوستان؛ از تاریخ ۳۰شهریور ماه روی صحنه پردیس تئاتر مشهد می‌رود.

|

نظرات کاربران