در حال بارگذاری ...

نمایش «کفایش و بچه هایش» در موزه صحن نو به روی صحنه می رود

نمایش «کفایش و بچه هایش» به نویسندگی سید محمد نجفی و کارگردانی مائده آریانوش از ۱ شهریور ماه ۹۸ ساعت ۱۹ در موزه صحن نو به روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر خراسان رضوی، نمایش «کفایش و بچه هایش»  به نویسندگی سید محمد نجفی و کارگردانی مائده آریانوش به روی صحنه می رود.

در این نمایش صدیقه چک و سید محمد صادق پور حسینی به ایفای نقش میپردازند و زینب طاهری، یگانه جعفر زاده،  نیلوفر اکبری راد به عنوان عروسگگردان در این نمایش حضور دارند.

سایر عوامل این نمایش به شرح زیر است:

اجرای دکور:سید محمد صادق پور حسینی سید محسن دوسنده و تیم اجرایی، آهنگساز:میلاد ملاحظه کار، دوخت لباس:طاهره دوسنده،  طراحی و اجرای گریم:راضیه ایرانی ، طراح نور: سید محسن دوسنده، ساخت عروسک و آکساسوار صحنه: تیم اجرایی، طراحی پوستر:سحر اسماعیلیان، مدیر صحنه:نیلوفر اکبری راد، منشی صحنه:ساجده قدرتی، عکاس:محدثه طاهری، دستیار کارگردان:زینب طاهری و تهیه کننده:سید محسن دوسنده

  از 1 شهریور ماه 98 ساعت 19 در موزه صحن نو واقع در چهار راه نخریسی، موزه زنده زیارت، تماشاخانه شمسه به صحنه می‌رود

تهیه بلیت سایت مشهد گیشه
مطالب مرتبط

رییس اداره هنرهای نمایشی خراسان رضوی:

تا حصول نتیجه پیگیر ضررمالی بخش خصوصی و هنرمندان تئاتر خواهیم بود
رییس اداره هنرهای نمایشی خراسان رضوی:

تا حصول نتیجه پیگیر ضررمالی بخش خصوصی و هنرمندان تئاتر خواهیم بود

رییس اداره هنرهای نمایشی خراسان رضوی : خراسان رضوی اولین استانی بود که در ۱۴ اسفند برای ضرر بخش خصوصی و لغو مجوزها درخواست مساعدت مالی کرد که خوشبختانه معاون هنری وزیر کتبا قول مساعدت دادند و انشاا... تا حصول نتیجه پیگیر خواهیم بود

|

نظرات کاربران