در حال بارگذاری ...
گام به گام با بیست و هشتمین جشنواره‌ی تآتر خراسان رضوی [رضوان]

مشاور عالی دبیر جشنواره‌ی تئاتر استان خراسان رضوی منصوب شد

طی حکمی از سوی آرش خیرآبادی، دبیر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی، سیدجواد اشکذری به عنوان مشاور عالی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی منصوب شد.

ایران تئاتر- به نقل از روابط عمومی بیست و هشتمین جشنواره‌ی تئاتر استان خراسان رضوی، طی حکمی از سوی آرش خیرآبادی، دبیر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی، سیدجواد اشکذری به عنوان مشاور عالی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی منصوب شد.
متن حکم انتصاب سیدجواد اشکذری نداف به شرح ذیل است:
هنرمندِ فرهیخته جناب آقای سیدجواد اشکذری
نظر به مراتبِ تخصص و تجربه‌ی گران‌سنگِ جنابِ عالی در دو سال ریاست بر انجمنِ هنرهای نمایشی‌ی استان و نیز سابقه‌ی دبیری‌ی چندین جشنواره‌ی موفق و گونه‌گون، شما را به عنوانِ مشاورِ عالی‌ی بیست و هشتمین جشنواره‌ی تآترِ استانِ خراسان رضوی منصوب می‌نمایم. باشد که در پناهِ لطفِ خداوند و در سایه‌ی توان‌مندی‌ها و آزموده‌گی‌هایی که در کارنامه‌ی علمی و هنری‌ی پربار خویش دارید، جشنواره‌ی تآترِ پیشِ رو را به اهدافِ متعالی‌اش نزدیک‌تر سازید.
گفتنی است، سیدجواد اشکذری در حال حاضر عضو هیئت‌مدیره‌ی انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی می باشد و دبیری چندین جشنواره و ریاست بر انجمن هنرهای نمایشی استان را در کارنامه دارد.
بیست و هشتمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی با دبیری آرش خیرآبادی از ۱۱ تا ۱۴ شهریورماه سال جاری در مشهد برگزار می شود.
 
مطالب مرتبط

از سوی دبیر اولین دوره  معرفی شد

طرح های منتخب کارگاه مجازی نمایشنامه نویسی رضوی
از سوی دبیر اولین دوره معرفی شد

طرح های منتخب کارگاه مجازی نمایشنامه نویسی رضوی

طرح‌های منتخب نمایشنامه‌های اولین کارگاه مجازی نمایشنامه نویسی رضوی معرفی شدند. از میان 80 نمایشنامه رسیده به دبیرخانه، 12 طرح در دو بخش اقتباسی و آزاد توسط هیئت انتخاب معرفی شدند.

|

نظرات کاربران