«شرم و دغدغه» به بخش مسابقه صحنه‌ای جشنواره تئاتر شهر راه یافت

نمایش «شرم و دغدغه» به نویسندگی سید‌جواد اشکذری نمایشنامه نویس مطرح مششهدی به بخش مسابقه صحنه‌ای جشنواره تئاتر شهر راه یافت.

نمایش «شرم و دغدغه» به نویسندگی سید‌جواد اشکذری نمایشنامه نویس مطرح مششهدی به بخش مسابقه صحنه‌ای جشنواره تئاتر شهر راه یافت. به گزارش «تئاتر خراسان رضوی»؛ شورای انتخاب بخش مسابقه صحنه‌ای ششمین جشنواره تئاتر شهر متشکل از نادر برهانی مرند، رضا صمدپور، فرشاد منظوفی‌نیا، کامران شهلایی و حسن مؤذنی با ارزیابی آثار این بخش نمایش‌های ذیل را جهت شرکت در ششمین جشنواره تئاتر شهر معرفی کرد و در این میان نمایشنامه نمایش «شرم و دغدغه» به نویسندگی سید‌جواد اشکذری و کارگردانی کوروش شاهونه به بخش مسابقه صحنه‌ای جشنواره تئاتر شهر راه یافت. نمایشنامه «شرم و دغدغه» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بین ۴ نمایشنامه برتر این رویداد قرار گرفت. گفتنی است، ششمین جشنواره تئاتر شهر به‌عنوان اصلی‌ترین رویداد نمایشی شهرداری تهران توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در چند بخش مختلف و با رویکرد حمایت از گروه‌های جوان برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

چهار  تغییر در چهار نمایش مشهد برای فجر 94

چهار تغییر در چهار نمایش مشهد برای فجر 94

تئاتر خراسان رضوی: چهار نمایش «شرم و دغدغه» ، «تب سرد روی پیشانی داغ» ، «حسن کچل» و «تاریکی» با تغییر یک بازیگر، خود را برای فجر امسال آماده می کنند.

|