در حال بارگذاری ...
 • تلگرام
 • «زندگی؛ شاید همین حالا» بر روی صحنه تئاتر مشهد

  تئاتر «زندگی؛ شاید همین حالا»، جدیدترین اثر سیدجواد اشکذری و منتخب دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی از دوم تا نیمه مردادماه سال جاری در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد به صحنه می‌رود.

  تئاتر «زندگی؛ شاید همین حالا»، جدیدترین اثر سیدجواد اشکذری و منتخب دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی از دوم تا نیمه مردادماه سال جاری در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد به نمایش گذاشته می شود.
  به گزارش روابط عمومی نمایش «زندگی؛ شاید همین حالا»، این تئاتر کاری از گروه تئاتر لال بوده و داستانی اجتماعی در قالب ۳ اپیزود جذاب دارد که تقریبا دو هفته به نمایش گذاشته خواهد شد.
  نویسنده، طراح و کارگردان این نمایش، سید جواد اشکذری است و سپیده کلالی، سعید صادقی، سامان سالاری، علی رضا رواندل، پرستش سلطانی، زهره مرادی و علی رضا سوزنچی (به ترتیب ورود به صحنه) به ایفای نقش می پردازند.
  همچنین مرتضی مومنی و اشکان آقاجانی به عنوان بازیسازان، احسان دلدار با عنوان برنامه ریز و دستیار کارگردان، ترانه زیبایی به عنوان دستیار کارگردان، علی رضا سوزنچی به عنوان مدیر تولید و  فرشید تمری به عنوان سرپرست گروه در این نمایش فعالیت می کنند.
  مدیر روابط عمومی این نمایش، بنیامین یوسف زاده است و آهنگساز این تئاتر مهدی حسنی، طراح صحنه؛ میثم نویریان، طراح لباس؛ محبوبه سلطانی، طراح گریم؛ سمیه ارقبایی، طراح نور؛ محمود کریمی، طراح پوستر و بروشور؛ جلال حاجی زاده و عکاس نمایش؛ مرجان حسین زاده خواهند بود.
  گروه موسیقی متشکل از مهدی حسنی، مهران خلیلی، حسن قصابیان و رضا شجاعی است و کار دستیار صحنه، مدیر صحنه، منشی صحنه و مسئول هماهنگی به ترتیب بر عهده فرهاد رضایی، نوید تقی زاده، زهره خیابانی و زهرا رمضانی خواهد بود.
  «زندگی؛ شاید همین حالا» از دوم تا ۱۵ مرداد از ساعت ۲۰:۱۵ در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد واقع پارک ملت- مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) میزبان علاقه مندان عرصه فرهنگ و هنر خواهد بود.
   
  مطالب مرتبط

  رونق تئاتر در مشهد؛ تجربه‌ای دست‌یافتنی برای همه استان‌ها

  رونق تئاتر در مشهد؛ تجربه‌ای دست‌یافتنی برای همه استان‌ها

  جواد اشکذری رئیس انجمن نمایش خراسان رضوی یکی از مهم‌ترین دلائل اقبال مخاطبان از تئاتر در این استان را ایجاد یک تعامل حرفه‌ای میان اهالی تئاتر و اهالی رسانه‌ می‌داند که باعث ایجاد انگیزه‌ای زیادی در بین هنرمندان استان شده است.

  |

  اجرای 49 نمایش در ماه های محرم و صفر در خراسان رضوی

  اجرای 49 نمایش در ماه های محرم و صفر در خراسان رضوی

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی از اجرای 49 اثر نمایشی در مشهد و شهرستان های خراسان رضوی در ماه های محرم و صفر خبر داد و گفت: 30عنوان تئاتر صحنه ای و  17 نمایش تعزیه و 2 نمایش خیابانی در شب ها و روزهای متعدد این دو ماه عزیز اجرا شده اند که رشد بی نظیری نسبت به سال های قبل داشته ...

  |

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی خبر داد:

رشد 80 درصدی تئاتر مشهد در دوماهه اول سال
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی خبر داد:

  رشد 80 درصدی تئاتر مشهد در دوماهه اول سال

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی گفت: با توجه به تعطیلات اول سال تئاتر مشهد 60 روز طوفانی را پشت سر گذاشت و به لحاظ اجرا، تولید و مخاطب نسبت سال گذشته در همین زمان 80 درصدی رشد داشته است.

  |

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی:

برای وضعیت تعزیه مشهد احساس خطر می کنیم
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی:

  برای وضعیت تعزیه مشهد احساس خطر می کنیم

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی در مراسم افتتاح کانون نمایش های آئینی و تعزیه خراسان رضوی گفت: هنرهای آئینی به خصوص تعزیه در مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی از وضعیت خوبی برخوردار نیست و با کمک تمام نهادها و دستگاه های فرهنگی هنری باید به احیای این هنرهای آئینی و اسلامی ...

  |

  نظرات کاربران