در حال بارگذاری ...

هنرمندان سال‌های دور و نزدیک تئاتر تربت حیدریه دور هم آمدند

دورهمی هنرمندان سالهای دور و نزدیک تئاتر تربت حیدریه همراه با جشن اردیبهشت تئاتر با شکوه تمام برگزار شد.

به گزارش «تئاتر خراسان رضوی»؛ با توجه به سابقه این شهرستان در تئاتر و داشتن هنرمندان پویا و تلاشگر و همدل ، این دورهمی روز ۲۲ اردیبهشت ۹۶ همزمان با ولادت حضرت مهدی (عج) در تالار اندیشه برگزار گردید.
ابتدا محمد حسن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ضمن خیر مقدم به حاضرین با ابراز خوشحالی از دور هم جمع شدن سه نسل تئاتر تربت حیدریه اظهار امیدواری کرد و گفت : جوانان با بهره گیری از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان و همچنین سرلوحه قرار دادن مطالعه و دیدن تئاتر ، می توانند کارهای ارزشمندی را خلق نمایند.
تاسیس سالن بلک باکس تئاتر در محل فعلی انجمن هنرهای نمایشی با همّت بخش خصوصی ، پیگیری مجدد جهت تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری و کمک به هنرمندان تئاتر از دیگر سخنان محمد حسن زاده بود.
اجرای متنهایی از نمایش های اجرا شده از سال ۷۰ تاکنون توسط هنرمندان تئاتر با اجرای موسیقی ، اهدای لوح یادمان ، سی دی عکسهای قدیمی تئاتر که توسط آقای حسین صابری تهیه شده بود ، کتاب روشنان تالیف علیرضا اسدی به میهمانان حاضر در مراسم ، کلیپ طنز نمایش فعالیت های سال ۹۲ تا ۹۶ انجمن هنرهای نمایشی از دیگر برنامه های این جشن بود.
هادی وکیلی ، دبیر دورهمی هم با عرض خیر مقدم ، از حضور هنرمندان در این جشن را که سبب همدلی بیشتر می دانست ، و تشکر از حضور دکتر تحفه گر بعنوان یک هنرمند پیشکسوت تئاتر تربت حیدریه ، در سخنانی از برگزاری مراسمی در خور هنرمندان تئاتر ، تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد
که تئاتر تربت حیدریه در سال پیش رو ، بتواند هم در زمینه اجراهای عمومی و هم حضور در جشنواره های استانی و ملی و فجر حضور فعال داشته باشد.
اجرای استند آپ کمدی توسط هنرمند تلویزیون و تئاتر ، حامد وکیلی و تقدیر از عوامل برگزاری جشنواره های تئاتر زائر و نمایشهای کوتاه از دیگر برنامه های مراسم بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران