در حال بارگذاری ...
 • تلگرام
 • نمایشنامه‌های فصل بهار شنبه‌های خوانش خراسان رضوی مشخص شد

  مدیر اجرا یی نشست های تخصصی نمایشنامه خوانی  خراسان رضوی از مشخص شدن اسامی نمایش نامه های فصل بهار سال جاری شنبه‌های خوانش  خبر داد.

  به گزارش تئاتر خراسان رضوی، احسان روحی مدیر اجرا یی شنبه های خوانش در این رابطه اظهار داشت: نمایشنامه‌های «یک اشتباه ساده» به نویسندگی و کارگردانی امید وثوقی، «بتادین» به نویسندگی و کارگردانی نوید اسدیان، ” یک دقیقه سکوت» به نویسندگی محمود یعقوبی و کارگردانی جلال بلوکی، «محاکمه» نویسندگی کوروش باقری و کارگردانی ایمن قدمگاهی و «کلفتها» به نویسندگی ژان ژنه و کارگردانی کامران سعادت و عیلرضا غدیری در اردیبهشت ماه سال اجرا می‌شوند.
  وی افزود: نمایشنامه های ” شکلک» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی حمید فتاحی، «اسکاتلند من» به نویسندگی میثم صابری و کارگردانی مهدی موذنی و ” کلاغ گفت و دیگر هیچ» به نویسندگی آرش خیرآبادی و کارگردانی علیرضا ترابی در خرداد ماه سال جاری اجرا می‌شوند.
  همچنین حسین وحدتی دبیر نشست های تخصصی نمایشنامه خوانی از  تشکیل هئیت علمی برای ارتقا بخشی به این رویداد پیوسته آموزشی تحلیلی خبر داد.
  مطالب مرتبط

  مقاله نویسنده مشهدی به جشنواره تئاتر اکبر رادی راه یافت

  مقاله نویسنده مشهدی به جشنواره تئاتر اکبر رادی راه یافت

  مقاله «بررسی زاویه دید در نمایش پلکان اکبر رادی بر اساس نظریات دن مک اینتایر در کتاب زاویه دید در درام» به قلم احسان روحی کارگردان و نویسنده مطرح مشهدی به بخش مسابقه ی مقالات «جشنواره تئاتر اکبر رادی» راه یافت

  |

  نظام آموزشی صحیحی در تئاتر مشهد نداریم

  نظام آموزشی صحیحی در تئاتر مشهد نداریم

  کارگردان تئاتر مشهد مقدس گفت: ضعف تئاتر مشهد به دلیل نداشتن سیستم آموزشی صحیح در این حوزه است و فیلترهای ورودی به تئاتر به درستی تعریف نشده‌اند. به گزارش تئاتر ...

  |

  نظرات کاربران