در حال بارگذاری ...
 • تلگرام
 • آزاده صمدی با «بینوایان» به مشهد می آید

  بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشور به گروه نمایش «بینوایان» اضافه شد.
  به گزارش «تئاتر خراسان رضوی»؛ به نقل از روابط‌عمومی «بینوایان»؛ «آزاده صمدی» شنبه شب نخستین تمرین خود را همراه با گروه نمایش «بینوایان» انجام داد.
  صمدی بعد از خسرو شهراز، شیرین بینا، کوروش زارعی، مانلی حسین‌پور، ستایش رجایی‌نیا و پژمان جمشیدی آخرین بازیگری است که به این نمایش اضافه شده است.
  نمایش «بینوایان» بر اساس رمان مشهور «ویکتور هوگو» توسط «کیوان صباغ» و «مهدی سیم‌ریز» نگاشته شده و به تهیه‌کنندگی «مسعود حکم‌آبادی» توسط «سروش طاهری» کارگردانی شده است.
  این نمایش که عنوان پرهزینه‌ترین نمایش تاریخ تئاتر خراسان را به خود گرفته، از ۲۹بهمن‌ماه به مدت ۱۰شب در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد روی صحنه خواهد رفت.
  گفتنی است؛ آزاده صمدی امسال در سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر توانست برای بازی در نمایش زبان اصلی مورد تقدیر قرار گیرد.

   
  مطالب مرتبط

  نمایش «بینوایان» در تهران روی صحنه می رود

  نمایش «بینوایان» در تهران روی صحنه می رود

   نمایش «بینوایان» از ۲۶فروردین در ایرانشهر سالن استاد ناظرزاده کرمانی  روی صحنه می رود. به گزارش تئاتر خراسان رضوی، پیش از این و طبق برنامه اعلام شده قرار بود نمایش‌های نمایش‌های ...

  |

  کار هنری سخت‌تر از فوتبال است

  کار هنری سخت‌تر از فوتبال است

  پژمان جمشیدی یکی دیگر از بازیگران این نمایش «بینوایان» در رابطه با کارگردانی این نمایش در نشست خبری این نمایش اظهار داشت: کارگردانی این نمایش بسیار خوب است و کار ...

  |

  نظرات کاربران