در حال بارگذاری ...
بر اثر بیماری کرونا

فرشید تمری به سوگ فقدان فرزند نشست

فرشید تمری نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر خراسان رضوی، در بامداد چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه فرزند خود را بر اثر بیماری کرونا از دست داد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خراسان رضوی، محمدرضا تمری فرزند آخر فرشید تمری، نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر در روز چهارشنبه 27 مرداد ماه پس از تحمل 10 روز درگیری با ویروس منحوس کرونا در بیمارستان، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

خانواده بزرگ هنرهای نمایشی خراسان رضوی، با ارسال پیام، فرشید تمری را در این مصیبت یاری کردند.جمعی از اصحاب نمایش، پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر در روز پنجشنبه 28 مرداد ماه با گردهمایی در مقابل منزل این مرحوم به فرشید تمری ادای تسلیت نموده و برایشان طلب آرامش کردند.

گفتنی است در این مراسم مدیران ارشد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جواد روشندل، سرپرست معاونت هنری و سینمایی 

و هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی، کریم جشنی، ریاست انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی و احمدرضا افشار یکی از اعضا هیات مدیره به همراه تنی چند از هنرمندان و پیشکسوتان حضور داشتند.
مطالب مرتبط

قادر آشنا در نشست خبری سی‌ویکمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی:

تئاتر نسبت به دیگر فعالیت ها بیشترین آسیب را از کرونا دید
قادر آشنا در نشست خبری سی‌ویکمین جشنواره تئاتر خراسان رضوی:

تئاتر نسبت به دیگر فعالیت ها بیشترین آسیب را از کرونا دید

مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تئاتر و نمایش از میان رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری بیشترین آسیب را از شیوع ویروس کرونا دید.

|

نظرات کاربران